Félelmeink nem csak egy rossz, elkerülendő helyzet közeledtére figyelmeztetnek, hanem akár meg is keseríthetik az életünket, ha túlzott működésükkel állandóan rettegésben, aggodalomban tartanak. Az ember viaskodása a saját félelmeivel ősidők óta tart, próbáljuk elnyomni, elkerülni, átalakítani, feldolgozni – egyelőre nem sok sikerrel.
A félelmeknek van egy fontos szerepük, jelzik, ha valami rossz, kellemetlen helyzet, változás felé közeledünk, így esélyünk nyílik annak elkerülésére, vagy legalább a felkészülésre. Azonban van, amikor ezek a jelzők túl erősen szólnak, vagy folyamatosan ordítanak a lelkünkben és ezzel totálisan felőrlik az embert idegileg, elviselhetetlenné válik miattuk az élet.
Hogyan lehet kikapcsolni az állandó aggódást, a rettegést, az iszonyú félelmet, aminek akár józan ésszel is tudjuk, hogy nem sok realitása van?
Ahhoz, hogy tudjuk kezelni vagy akár véglegesen feloldani a félelmeinket, először meg kell ismernünk a működésüket, a saját pszichénk működését. Ha értjük, átlátjuk a folyamatot, akkor leszünk képesek befolyásolni és akár teljesen megszüntetni az állandó rettegést, félelmeket.
Szeretettel várlak, hívd el barátaidat, ismerőseidet is!
Huszti Sándor
1.500.- Ft.